Змаганні з європейської інтеграції "Європа Ностра" - 28 Жовтня 2011 - Євроклуб "RAINBOW"
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 06:36

Головна » 2011 » Жовтень » 28 » Змаганні з європейської інтеграції "Європа Ностра"
Змаганні з європейської інтеграції "Європа Ностра"
Нагадуємо учасникам Євроклубу RAINBOW, що відбір до участі у Змаганні з європейської інтеграції "Європа Ностра" відбудеться 31.10.11.
Команда буде змагатися з іншими Українськими командами.

Змагання складається з двох етапів.

Перший етап - регіональний. Учасникам необхідно зареєструватися та виконати он-лайн тест. Реєстрація розпочинається з 1 вересня і триватиме по 30 листопада 2011 року. За ці три місяці необхідно зібрати команду, зареєструватись для участі, добре підготуватись і виконати онлайн тест. Команда має складатись з трьох учнів з однієї школи та вчителя або іншої повнолітньої особи, яка допомогатиме вам готуватись до змагання та супроводжуватиме вас для участі у фіналі, а в разі перемоги, у подорожі до Брюселю. Для підготовки до змагання пропонуємо вам використовувати інформаційні ресурси, розміщені на www.europanostra.info у розділах "корисні посилання" та "бібліотека", а також будь-які інші інтернет-сайти, книжки, теле і радіо програми, довідники, тощо. Для реєстрації команди необхідно заповнити анкету в розділі "реєстрація". Інтернет-тест відбудеться на початку грудня 2011 року. Під час тесту вашою метою є набрати якомога більшу кількість балів. Переможців визначє комп'ютерна програма.

Другий етап - фінальний - відбудеться навесні 2012 року. Команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу, запрошуватимуться до участі у фіналі. Фінал відбуватиметься протягом двох днів. Командам-учасницям пропонуватиметься презентувати одну з країн ЄС та взяти участь в політичних дебатах, презентуючи молодіжний проект, спрямований на покращення співпраці між ЄС та Україною. Переможців визначатиме незалежне журі.

Категорія: Новини Євроклубу Rainbow | Переглядів: 361 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2011  »