Всеукраїнське змагання серед школярів з європейської інтеграції - 2 Вересня 2011 - Євроклуб "RAINBOW"
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.12.2016, 11:41

Головна » 2011 » Вересень » 2 » Всеукраїнське змагання серед школярів з європейської інтеграції
Всеукраїнське змагання серед школярів з європейської інтеграції

Шановні школяри,

Вітаємо Вас з початком нового навчального року та зичимо успіхів у досягненні поставлених цілей. Бажаємо Вам легкого розв’язання складних задач, цікавих книжок та вдалих експериментів!

В цьому році ми знову раді запросити вас взяти участь у Всеукраїнському змаганні для школярів з європейської інтеграції EUROPA NOSTRA та дізнатись більше про Європу, Європейський Союз, європейську інтеграцію, співпрацю між Україною та ЄС та про можливості, які надаються українцям європейськими молодіжними та освітніми програмами.

Головною нагородою для переможців є "Європейські канікули" - можливість відвідати "столицю" Європейського Союзу Брюсель та ознайомитись з інституціями та організаціями ЄС.

Змагання складається з двох етапів.

Перший етап - регіональний. Учасникам необхідно зареєструватися та виконати он-лайн тест. Реєстрація розпочинається з 1 вересня і триватиме по 30 листопада 2011 року. За ці три місяці необхідно зібрати команду, зареєструватись для участі, добре підготуватись і виконати онлайн тест. Команда має складатись з трьох учнів з однієї школи та вчителя або іншої повнолітньої особи, яка допомогатиме вам готуватись до змагання та супроводжуватиме вас для участі у фіналі, а в разі перемоги, у подорожі до Брюселю. Для підготовки до змагання пропонуємо вам використовувати інформаційні ресурси, розміщені на www.europanostra.info у розділах "корисні посилання" та "бібліотека", а також будь-які інші інтернет-сайти, книжки, теле і радіо програми, довідники, тощо. Для реєстрації команди необхідно заповнити анкету в розділі "реєстрація". Інтернет-тест відбудеться на початку грудня 2011 року. Під час тесту вашою метою є набрати якомога більшу кількість балів. Переможців визначє комп'ютерна програма.

Другий етап - фінальний - відбудеться навесні 2012 року. Команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу, запрошуватимуться до участі у фіналі. Фінал відбуватиметься протягом двох днів. Командам-учасницям пропонуватиметься презентувати одну з країн ЄС та взяти участь в політичних дебатах, презентуючи молодіжний проект, спрямований на покращення співпраці між ЄС та Україною. Переможців визначатиме незалежне журі.

У змаганні можуть брати участь школярі 8-11-х класів у віці від 14 років. Кількість команд від однієї школи/класу не обмежена. Детальні умови дивіться в розділі "змагання". Також запрошуємо вас почитати про перебіг змагання 2009-2010 рр., відгуки та враження переможців.

Якщо у вас виникатимуть запитання, будь ласка, пишіть або дзвоніть в Донецький молодіжний дебатний центр за тел. (062) 385 98 39; 345 77 90 або електронною поштою debate@cent.dn.ua.

Веб-сайт проекту: http://www.europanostra.info/
Категорія: Новини Євроклубу Rainbow | Переглядів: 232 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2011  »