Вісник Євроклубів України, червень-липень 2015 - 13 Серпня 2015 - Євроклуб "RAINBOW"
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.12.2016, 11:40

Головна » 2015 » Серпень » 13 » Вісник Євроклубів України, червень-липень 2015
Вісник Євроклубів України, червень-липень 2015

Шановні колеги-координатори Євроклубів!

Представництво Європейського Союзу в Україні представляє Вам черговий номер електронного «Вісника Євроклубів України» за червень-липень 2015 року.

У новому номері розповідається про результати проведення інформаційно-пізнавальної акції «ЄВРОавтобус: об’єднаймо Україну», що відбулась в червні у Дрогобичі, Ужгороді, Харкові та Полтаві.  Також, говоримо про «Майстерню козака Рога», яку влаштував школярам криворізький Євроклуб «Euroworld» та про комікс з прав студентів, одним з співавторів якого став голова правління ГО «Євроклуб «Право та захист»» Володимир Брущенко. В рубриці «Цікава книжка» читайте про «Війну, що змінила Рондо», а у «Цікавій музиці» згадуємо за YUNA – Національну музичну премію України та її переможців. Королева Бельгії Матильда прикрасила собою рубрику «Обличчя Європи», а стрічка Віма Вендерса «Сіль Землі» наповнила рубрику «Цікавий фільм». Крім цього, пропонуємо згадати Битву при Ватерлоо у рубриці «Важливі дати в історії Європи» і коротко проаналізувати референдум у Греції та реформу поліції у рубриках «Тимчасом у Європі» і «Тимчасом в Україні» відповідно. Завершити читання Вісника запрошуємо можливістю в міжнародному тренінгу у Вірменії та ознайомленням з українським онлайн-порталом про сучасну культуру з рубрики «Цікавий сайт».

Вісник – це одна зі складових інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво Європейського Союзу в Україні реалізує впродовж року по всій Україні. Інформаційний вісник видається кожні два місяці та покликаний сприяти обміну досвідом та інформацією між Євроклубами, інформувати учасників про тематичні освітні та навчальні програми, висвітлювати головні події співробітництва України з ЄС, розповідати про культурні події та знайомити з цікавими європейським особистостями, історичними фактами та  матеріалами про ЄС.

Окрім Вашої активної участі в інформаційних заходах кампанії «Будуймо Європу в Україні», ми закликаємо Вас долучитись до безпосереднього формування та наповнення вісника для Євроклубів. Це ваша можливість бути почутими, розповісти про актуальні події, які відбуваються в рамках вашої діяльності. Наступний номер вісника запланований на вересень 2015 року.

З надією на подальшу плідну співпрацю!

Ваші статті та матеріали, а також питання чи пропозиції щодо Вісника, чи проекту в цілому, просимо надсилати підрядникам цього проекту – ГО «Інтерньюз-Україна», контактні особи: Ольга Сушицька, телефон +38(067)243-63-55, osushytska@internews.ua, та Ольга Гуртовенко, телефон +38(050)82-02-777, ogurtovenko@internews.ua.

Координатори проекту Представництва Європейського Союзу в Україні

Категорія: Новини Євроклубу Rainbow | Переглядів: 140 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2015  »