«Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ» - 29 Вересня 2012 - Євроклуб "RAINBOW"
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 06:36

Головна » 2012 » Вересень » 29 » «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ»
«Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ»

Конкурс для команд євроклубів Сумщини на участь у проекті «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ»

Проект «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ» має на меті активізацію молодих українців через засоби масової інформації. За допомогою розробленої платформи Mammedia.com.ua вони зможуть створювати незалежні молодіжні медіа, а також взяти участь у конкурсі, ідеєю якого є роздуми про поняття свободи і свободи слова. Переможці конкурсу будуть нагороджені призами, а також візьмуть участь у дебатах з відомими експертами в Києві.

Використовуючи поглиблену базу знань, команда українських аніматорів за підтримки українських партнерів проведе 48 медіа-тренінгів для приблизно українських учнів шкіл віком 15-18 років. В результаті цього буде засновано 48 редколегій, що створять 48 мультимедійних газет (мультим), які візьмуть участь в інтернет-конкурсі. Підсумок цих дій втілиться в дебатах, у яких візьмуть участь відомі експерти, а також в публікаціях, виданих Фундацією Нові Медіа.

Передбачається, що у 8 областях України буде відібрано по 6 шкіл-учасників проекту. З кожної школи до участі запрошується команда з 12 учнів + опікун. Оптимальним варіантом ми розглядаємо участь у проекті шкільних європейських клубів або інших організованих груп учнів (учнівське самоврядування, молодіжна організація тощо).

Етапи проекту:

01–15 жовтня 2012 року – проведення 6 тренінгів для відібраних команд-учасниць проекту. Тривалість тренінгу – 3-5 годин.

16 жовтня 2012 року – оголошення про загальноукраїнський конкурс, пропозиції, умови конкурсу, ідеї та параметри щодо електронної газети.

10-17 листопада 2012 року – інтернет-конкурс на найкращу мультимедійну газету – мультиму «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ» серед 48-ох створених учнівських команд з усієї України.

30-го листопада 2012 року: нагородження трьох перших місць команд-конкурсантів та підсумкові дебати у Києві.

Веб-сайт проекту: http://mammedia.com.ua/

Партнери проекту у місті Суми – Центр європейських ініціатив.

Для участі у проекті вам необхідно заповнити анкету-заявку на участь у конкурсі не пізніше 1 жовтня 2012 року. В заявці необхідно вказати приблизний склад вашої команди, зручні для вас дати та час для проведення тренінгу, вашу мотивацію до участі у проекті. Крім того, вкажіть, чи є у вас можливість організувати проведення тренінгу в комп'ютерному класі вашої школи (із доступом до Інтернету).

Категорія: Новини Євроклубу Rainbow | Переглядів: 867 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2012  »