Подорож до м.Кременчук. - 9 Квітня 2010 - Євроклуб "RAINBOW"
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.12.2016, 01:58

Головна » 2010 » Квітень » 9 » Подорож до м.Кременчук.
Подорож до м.Кременчук.

25 березня під час весняних канікул учасники Євроклубу «Rainbow» здійснили екскурсійну подорож

до м. Кременчук Полтавської обл. з метою ознайомлення з новими цікавими куточками України, новими професіями, тощо.

Підчас подорожі учні відвідали чудовий Тополиний парк біля найбільшої річки України –Дніпра, побачили дивовижні острови, відвідали пам’ятник Т.Г. Шевченку.

Діти відвідали музей бойової техніки під відкритим небом, парк казкових героїв, але найбільш цікавим моментом була екскурсія на фабрику «Roshen», де учні побачили процес виготовлення різних солодощів, зокрема карамельок, а також змогли іх продегустувати.

$Учням розповіли про фабрику, її  історію, про професії  робітників, де для цього необхідно навчатись, після екскурсії пригостили шоколадом та подарували подарунки на пам'ять.

Учасники Євроклубу залишились  дуже задоволені, деякі з них зацікавилися професією технолога, крім того учням сподобалось м. Кременчук і вони б бажали приїхати сюди влітку і відпочити на пісчаних пляжах, а деякі учні виявили бажання навчатися в цьому місті.

Отже, поїздка пройшла успішно, залишились незабутні спогади для учасників Євроклубу, дала можливість познайомитись з новими місцями незабутнього міста на берегах  р. Дніпро.

Категорія: Новини Євроклубу Rainbow | Переглядів: 741 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Анютка Куличенко самая красивая на всех фотках))) biggrin

very tasty !

«  Квітень 2010  »