Конкурс знавців Європи: оголошення про початок першого туру - 17 Березня 2011 - Євроклуб "RAINBOW"
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 06:39

Головна » 2011 » Березень » 17 » Конкурс знавців Європи: оголошення про початок першого туру
Конкурс знавців Європи: оголошення про початок першого туру

До увавги членів євроклубу.

Cумська громадська організація «Центр європейських ініціатив» в рамках проекту «Центр європейської інформації в місті Суми» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» з нагоди святкування Дня Європи-2011 оголошує про початок Конкурсу знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області.

Мета конкурсу: привернути увагу молоді до вивчення питань європейської інтеграції, ЄС та культури європейських країн.

Учасники конкурсу: учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Участь в конкурсі є індивідуальною.

Умови проведення конкурсу

Конкурс знавців Європи проводиться у два етапи.

І етап:

Перший етап Конкурсу складається з письмових завдань, які з 9 березня 2011 року можна завантажити на сайті www.eu.sumy.ua. Виконані завдання разом із реєстраційною анкетою надсилаються у період 9 по 25 березня 2011 року на електронну адресу info@eu.sumy.ua або в паперовому варіанті за адресою Центру європейської інформації.

Результати першого етапу будуть виставлені на веб-сайті www.eu.sumy.ua до 1 квітня 2011 року.

ІІ етап:

Переможці першого етапу будуть запрошені для участі у другому етапі Конкурсу. Другий етап Конкурсу відбудеться в другій половині квітня в одному із навчальних закладів міста Суми.

Інформацію про завдання другого етапу Конкурсу учасники отримають за два тижні до дати його проведення.

Відзначення переможців Конкурсу:

Всі учасники конкурсу отримають сертифікат про участь. Всі учасники другого етапу Конкурсу будуть нагороджені почесними грамотами оргкомітету конкурсу та сувенірами. Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами.

Всю інформацію про конкурси можна знайти на сайті www.eu.sumy.ua

Категорія: Новини Євроклубу Rainbow | Переглядів: 319 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2011  »